ГоловнаТехноПредставлені «розумні» годинники Xiaomi Black Shark S1 з AMOLED-дисплеєм та автономністю до...

Представлені «розумні» годинники Xiaomi Black Shark S1 з AMOLED-дисплеєм та автономністю до 10 днів

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

“Геймерська” дочка “Сяомі” Black Shark явила світові черговий шедевр – “розумний” годинник під назвою S1, який вже доступний для замовлення по всьому світу.

Подробиці

Аксесуар оснащений круглим циферблатом із заводною головкою, що обертається, і металевим безелем. Продукт пропонується в одному лише чорному забарвленні і має ступінь захисту IP68, що забезпечує надійний захист від вологи і пилу. Пристрій приріс екраном AMOLED 1,43″/60 Гц/466х466р./600 ніт з підтримкою функції AOD (“Завжди на дисплеї”) і більш ніж сотнею циферблатів.

Хронометр підтримує бездротові виклики через блютуз з використанням алгоритму шумозаглушення (ENC), забезпечуючи чітке передавання звуку під час розмови. Розумний годинник здатний відстежувати понад 100 спортрежимів і надає 10-денну автономність за стандартної експлуатації. Аксесуар можна підключити до фірмового ПЗ розробника Shark Wear для коректного відстеження GPS і створення доповідей за підсумками тренувань. Продукт може похвалитися базовими можливостями на кшталт калькулятора, лічильника секунд, управління камерою і повідомленнями про повідомлення.

Black Shark S1, як згадувалося раніше, доступний виключно в чорному кольорі за $50. Охочі обзавестися новинкою можуть розмістити попереднє замовлення на сайті розробника і оформити доставку аксесуара на бажану адресу.

Головні новини: