ГоловнаРейтингиXiaomi стрімко втрачає позиції на ринку смартфонів

Xiaomi стрімко втрачає позиції на ринку смартфонів

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Цей рік виявиться найгіршим в історії для смартфонного сегмента Xiaomi Group. Відповідний прогноз напередодні озвучили соціологи Counterpoint. Раніше точно таке саме передбачення зробили фахівці компанії Canalys.

Детально

На поточний момент “Сяомі” є “номером 1” у світі з точки зору втрати ринкових позицій.

– Ринок змістився. Якщо раніше ми шукали смартфони з найкращим співвідношенням ціна/якість, то тепер хочемо отримати пристрої вищого класу за адекватною ціною. У китайського гіганта з цим проблеми, – зазначають автори прогнозу.

“Цінові апетити” китайського гранда дійсно зашкалюють: так, за Xiaomi 13 Pro розробники просять €1399, тоді як шикарний для свого часу Mi 9 одразу після прем’єри продавали за €449,99 (зростання більш ніж у 3 рази). Такі “хотєлки” призвели до того, що користувачі вважають за краще за ті самі гроші купувати смартфони Apple і Samsung (ці бренди у свідомості переважної більшості споживачів виглядають більш респектабельними порівняно з Xiaomi).

У середовищі бюджетних смартфонів для “Сяомі” також втрати, підтвердженням чого є дедалі активніший перехід аудиторії на пристрої Oppo та інших конкурентів.

Зазначені фактори зробили втрати Xiaomi за підсумками I кварталу найбільшими в галузі (-22%). Для порівняння: поставки Apple за той самий період скоротилися всього на 2%.

Xiaomi стрімко втрачає позиції на ринку смартфонів

За підрахунками фахівців Counterpoint, на частку “яблучників” припадає майже половина генерованих на ринку доходів, тоді як “Самсунг” бере кількістю (+1% порівняно з Apple за обсягом продажів).

Xiaomi стрімко втрачає позиції на ринку смартфонів

У підсумку “Сяомі” не змогла переманити до себе любителів преміальних пристроїв, примудрившись одночасно розгубити аудиторію, орієнтовану на бюджетний сегмент, наголошується у звіті.

Головні новини: