ГоловнаВійськові технологіїНа фронті помічені броньовики BATT UMG

На фронті помічені броньовики BATT UMG

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

На озброєнні ЗСУ з’явилися бронемашини BATT UMG виробництва США. Це випливає з фотознімків, які почали з’являтися в соцмережах. Найімовірніше, що броньовики BATT UMG були закуплені Україною самостійно. Жодна країна світу з числа союзників про передачу таких машин ЗСУ офіційно не оголошувала.

Подробиці

Бронемашини збираються на потужностях The Armored Group. Влітку минулого року ця компанія уклала контракт на 23,2 млн USD. Відповідно до домовленостей вона була зобов’язана поставити 100 одиниць BATT UMG одній з держав Східної Європи.

Американська бронемашина BATT UMGБо Гейлі, який обіймає в The Armored Group посаду виконавчого віцепрезидента, з цього приводу зазначав, що BATT UMG забезпечують надважливу можливість, бо чоловіки і жінки, які служать в армії, захищають законне право на визначення майбутнього своєї нації. Таким нехитрим чином топ-менеджер натякнув, що замовником броньованих машин є Україна.

Американська бронемашина BATT UMGBATT UMG комплектується системами зв’язку та спостереження військового рівня. В основу броньовика покладено комерційну платформу виробництва Ford, адаптовану для експлуатації в зонах збройних конфліктів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: