ГоловнаТехноSamsung Galaxy A34 засвітився на Geekbench із процесором Dimensity 1080

Samsung Galaxy A34 засвітився на Geekbench із процесором Dimensity 1080

“Самсунг” готується оновити фірмове сімейство смартфонів Galaxy A. Новий представник модельного ряду вийде з цифрою “34” у назві. Напередодні пристрій потрапив до рук фахівців бенчмарка Geekbench.

Подробиці

Девайс фігурує в базі даних розробника під символьним позначенням SM-A346N. Протестована новинка обладнана процесорною системою Dimensity 1080 з пам’яттю на 6 Гб і управляється ОС Android 13.

Результат девайса за критеріями одно- і мультиядерних випробувань – 778 і 2332 бали відповідно. Судячи з підсумкових цифр, продуктивність новинки можна порівняти з продуктивністю окремих пристроїв вищого цінового сегмента.

Візуально А32 схожий з Galaxy A54. Телефон отримав розташовану вертикально потрійну систему задньої камери в складі основного датчика, “надширика” і модуля макрозйомки.

З колишніх витоків випливає, що А34 оснащений екраном 6,5″. Передбачувані габарити в см – 16,13х7,77х0,82, а співвідношення сторін – 19,5:9.

Вартість пристрою, дата початку продажів і географія поставок залишаються невідомими.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Названы перспективные новинки украинской оборонки для усиления ВСУ: Inguar-3, “Сапсан”, “Гром-2” и “Термит”

Украина усиливает развитие своего оборонно-промышленного комплекса, представляя новые образцы вооружений и военной техники. Одним из самых значимых успехов 2024 года стало применение ракеты "Нептун",...

Украина пытается усилить ПВО: почему покупка одного комплекса SAMP/T сложнее приобретения двух Patriot

Украина ведет переговоры о получении дополнительных систем ПВО и ПРО для усиления своей оборонительной способности. Официальный Киев хочет заполучить от 7-и до 25-и комплексов...

Redmi выпустит новый производительный планшет с доступной ценой

«Сяоми» обогатила китайский рынок мобильных устройств двумя новинками «Редми»: смартфоном Turbo 3, возможности которого лишь слегка не дотягивают к характеристикам высшего ценового сегмента, и...