ГоловнаЕлектромобіліSony на CES може показати свій перший електрокар SHM

Sony на CES може показати свій перший електрокар SHM

Sony Honda Mobility готується озвучити щось важливе в перший день виставки “розумної” електроніки в Лас-Вегасі. Фахівці згаданих у назві японських техногігантів працюють над “кардинально новим електрокаром”.

Подробиці

Захід, на якому відбудеться згадана заява, іменується CES 2023. На ньому буде представлено широкий спектр новинок, починаючи від смартфонів і домашньої електроніки – закінчуючи електромобілями і “розумними” приладами для промисловості. Інформація про майбутній анонс без уточнення подробиць міститься на сайті Sony Honda Mobility (див. наведений нижче скріншот).

Захід Sony на CES призначено на 04 січня: можливий показ першого електрокара SHM

Передбачається, що “Хонда” відповідатиме за технічний бік електрокара (двигун, батареї тощо). “Соні”, зі свого боку, займеться інтер’єром новинки (аудіосистема, прилади, розваги на кшталт приставки PS5 тощо).

Орієнтовний термін запуску перспективного е-мобіля в масове виробництво – 2026 рік. Передбачається, що першими доступ до новинки отримають жителі Японії, США і Канади. Далі настане черга ЄС.

Заява Sony Honda Mobility про анонс 04 січня може бути спробою компанії підготувати публіку до презентації концепту електрокара. З колишніх витоків випливає, що перспективний EV може за певних сценаріїв мати опцію автономного водіння III рівня. У ширшому діапазоні зазначений параметр, ймовірно, відповідатиме рівню II+.

Раніше з боку “Соні” звучали заяви про відкриття попередніх замовлень на обговорюваний електрокар у 2025 році. Інформація про вартість тримається в секреті.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Минэкономики и Mastercard подписали Меморандум о сотрудничестве в рамках реализации политики «Сделано в Украине»

Министерство экономики Украины и международная технологическая компания Mastercard подписали Меморандум о сотрудничестве в рамках реализации политики «Сделано в Украине», направленной на поддержку украинского бизнеса,...

«Железный полигон» для испытания новых видов оружия заработает в Украине уже этой весной

В Украине начнет функционировать новый проект под названием "Железный полигон". Его миссия - испытания оружия и оборудования. Подробности Это совместное начинание ВСУ и Минпрома направлено на...

Rheinmetall готовится удивить мир танковой пушкой в невиданном доселе калибре

Немецкий концерн Rheinmetall приближается к запуску массового производства 130-мм танковой пушки, ставшей первой в новом калибре за последние 50 лет. Новинка призвана обеспечить прирост...