ГоловнаТехноЗарядний пристрій Realme 240W може з'явитися в комплекті смартфона Realme GT Neo...

Зарядний пристрій Realme 240W може з’явитися в комплекті смартфона Realme GT Neo 5

Бренд Realme готується оснастити перспективний GT Neo 5 найпотужнішою у світі зарядкою на 240W. Відповідною інформацією з підписниками поділився техноблогер Ice Universe.

Подробиці

Персонаж на своїй сторінці у “Вейбо” стверджує, що новий ЗП має модельний номер VCKCJACH і отримав серйозні поліпшення, як порівняти зі встановленим на GT Neo 3 аналогом потужністю 150W. Осучаснена зарядка сумісна з кількома протоколами на кшталт 65W PD. Інформатор також поділився фотографією зарядного пристрою. Він представлений у білому кольорі. Незважаючи на серйозне збільшення потужності, розміри ЗП аналогічні попередньому поколінню.

Зарядний пристрій Realme 240W може з'явитися в комплекті з Realme GT Neo 5

Інформація, якою поділився Ice Universe, також відповідає минулим повідомленням про те, що GT Neo 5 буде оснащений 240-ватною зарядкою. Точні терміни запуску смартфона залишаються загадкою. Однак він уже був помічений у рендерах і чутках, що просочилися.

Смартфону пророкують нову мову дизайну порівняно зі своїм попередником. Задня панель має двоколірне виконання: модуль камери виконаний у чорному кольорі, а решта елементів – у білому. Там же розташований витягнутий прямокутний острів, на якому є інший вертикальний прямокутний модуль. Останній злегка виступає і вміщує два кільця. У першому з них розташований основний сенсор, а в другому – два об’єктиви.

GT Neo 5, за чутками, буде оснащений дисплеєм 6,7″/144 Гц із вбудованим TouchID. Усередині, ймовірно, знаходиться процесорна система SD8+ Gen1. Очікується поява двох версій з акумуляторами і швидкими ЗП: перша з АКБ на 5000 мА/год. і зарядкою 150W, друга – з батареєю на 4600 мА/год. і зарядкою 240W.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Redmi выпустит новый производительный планшет с доступной ценой

«Сяоми» обогатила китайский рынок мобильных устройств двумя новинками «Редми»: смартфоном Turbo 3, возможности которого лишь слегка не дотягивают к характеристикам высшего ценового сегмента, и...

Nothing Phone 2a сравнили с Poco X6 Neo

Nothing Phone 2a и Poco X6 Neo - два новых смартфона среднего уровня, которые предлагают множество функций по доступной цене. Ниже приведено сравнение обоих...

3 способа установки Hyperos на смартфоны Xiaomi

HyperOS - новая оболочка для устройств Xiaomi - постепенно заменяет MIUI. Разработчики назвали три способа опробовать новинку на аппаратах экосистемы. Подробности Как протестировать HyperOS Способ первый: проверка...