ГоловнаТехноФедоров повідомив про повноцінний запуск нової фінансової послуги в "Дії"

Федоров повідомив про повноцінний запуск нової фінансової послуги в “Дії”

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Відвідувачам порталу “Дія” стала доступна кредитна програма “єОселя”, в рамках якої можна оформити пільговий кредит на придбання житла. Про повноцінний запуск нової послуги стало відомо від Михайла Федорова.

Подробиці

Чиновник зазначив, що донедавна для отримання житлового кредиту українцям доводилося відвідувати банківські відділення, збирати запитані кредитором документи тощо. Усе це забирало багато часу. Після повноцінного запуску в “Дії” нової послуги робити це позичальникам більше не доведеться. Оформити кредит можна в кілька кліків. Подана потенційним позичальником заявка буде оброблена банківськими установами протягом 5-7 хвилин.

Федоров підкреслив, що очолюване ним міністерство відповідало за розробку технічної частини послуги. Державний сервіс “Дія” в автоматичному режимі довантажує відомості з 11 реєстрів. Отримана таким чином інформація дає змогу заповнити понад 300 полів кредитної заявки. Користувачі сервісу “Дія” можуть подавати заявки одночасно до п’яти банків.

У рамках програми “єОселя” кошти на купівлю житла надаються під 3%. Учасниками програми можуть стати військовослужбовці з числа контрактників, силовики, медики, захисники України, науковці та педагоги.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: