ГоловнаТехноLenovo ThinkPhone: новий флагман, покликаний конкурувати з Xiaomi

Lenovo ThinkPhone: новий флагман, покликаний конкурувати з Xiaomi

Бренд “Леново” в рамках розширення дочірньої компанії ThinkPad готується вийти на ринок смартфонів з висококласним пристроєм. Новинка, у назві якої відображені імена обох розробників, отримає висококласну “начинку”. Про все це повідомив авторитетний “генератор інсайдів” Еван Бласс.

Подробиці

Новинка, за словами інформатора, буде близька за характеристиками до моторолівського смартфона Edge 40.

ThinkPhone був показаний на попередньому маркетинговому рендері, який демонструє смартфон із трьома камерами на задній панелі. Пристрій також має плоский дисплей із центрованою фронтальною камерою з отвором і вбудованим у дисплей сканером TouchID.

Поява останнього дає змогу припустити, що ThinkPhone приросте екраном OLED або AMOLED з роздільною здатністю 1080p. і 12 гігабайтами оперативної пам’яті. Також девайсу пророкують оптику в складі головної камери з датчиками на 50/13/2 Мп і селфі-модуля на 16 Мп.

Експерти, які ознайомилися з витоком, зазначають, що хоча Еван Бласс стверджує, що ThinkPhone “майже напевно” належить до серії Edge, є ймовірність того, що смартфон і його аналог від Motorola можуть поставлятися з SD8 Gen2, а не з SD8+ Gen 1.

Орієнтовна дата презентації ThinkPhone – 2023 рік. Очікується, що новинка буде доступна на глобальному ринку, а не тільки в Китаї. Інформації про ціну і конфігурації пам’яті поки немає.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

HyperOS доступний для застарілих смартфонів Xiaomi

Xiaomi продовжує виконання озвучених раніше зобов'язань щодо впровадження прошивки HyperOS на старі моделі пристроїв екосистеми. Подробиці HyperOS являє собою значне поліпшення порівняно з попередньою оболонкою MIUI...

Xiaomi презентувала найдешевший 100-дюймовий телевізор

"Сяомі" збагатила китайський ринок телевізорів 100-дюймовою новинкою під назвою Redmi MAX 100 2025. Подробиці Вартість апарату можна порівняти з ціною дрібніших телевізорів з екранами на 65"...

Як прискорити анімацію в смартфонах Xiaomi з HyperOS

Смартфони екосистеми "Сяомі" зі встановленою фірмовою прошивкою HyperOS можна поліпшити шляхом підвищення швидкості роботи і нарощування продуктивності. Подробиці Одним із способів оптимізації є прискорення анімації інтерфейсу....