ГоловнаТехноESET назвала основні способи розкрадання реквізитів банківських карток

ESET назвала основні способи розкрадання реквізитів банківських карток

Компанія ESET представила перелік найпоширеніших способів розкрадання фінансової інформації. Щороку вони приносять шахраям трильйони американських доларів. Вкрадені дані реалізуються хакерами на спеціалізованих майданчиках у даркнеті. За даними ESET, зараз на них знаходиться 24 млрд незаконно здобутих паролів та імен користувачів.

Фішінг

У буквальному перекладі слово «fishing» означає «вивужування». Їм прийнято позначати найзатребуваніший у шахраїв спосіб заволодіння особистою інформацією. Найчастіше фішери маскуються під реальні банки, постачальників послуг та інші організації, щоб змусити жертву розкрити свої дані.

Як правило, жертві пропонується перейти за посиланням на сайт банку або відкрити доданий до електронного листа файл. Фахівці ESET стверджують, що фішингові схеми вдосконалюються. З кожним новим роком вони стають дедалі витонченішими.

Шкідливий софт

Другим за популярністю способом заволодіння фінансовою інформацією є шкідливий софт. Він може використовуватися для перехоплення натискання клавіш при введенні реквізитів платіжної картки на веб-ресурсі банківської установи або інтернет-магазину.

Шкідливе програмне забезпечення розповсюджується шахраями за допомогою фішингових електронних листів або текстових повідомлень. Крім цього, пристрої користувача заражаються за допомогою шкідливої ​​онлайн-реклами або інфікованих сайтів.

Цифровий скімінг

Шкідлива програма може бути встановлена ​​хакерами на платіжній сторінці інтернет-магазину. У цьому випадку дані банківських карток, що вводяться відвідувачами, будуть перехоплюватися в автоматичному режимі.

Захиститись від цього способу шахрайства досить просто. Для цього достатньо купувати товари лише на веб-ресурсах відомих онлайн-магазинів.

Інформаційний витік

Непоодинокі випадки, коли реквізити банківських карт перебувають у розпорядженні кіберзлочинців внаслідок інформаційних витоків, допущених сторонніми компаніями на кшталт сервісів доставки готових страв або таксомоторних агрегаторів.

Публічні мережі Wi-Fi

Спеціалісти ESET не рекомендують користуватися публічними мережами Wi-Fi для здійснення покупок у глобальній мережі. Досить часто їх можна зустріти у закладах громадського харчування, моллах, готелях, аеропортах тощо. Введені відвідувачем інтернет-магазину дані банківської картки можуть бути перехоплені хакерами за допомогою шкідливого софту.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Як звільнити до 60% пам’яті смартфонів Xiaomi шляхом архівування програм

Смартфони екосистеми "Сяомі" відомі інноваційними функціями і широкими можливостями налаштування. Однією з найприкметніших опцій є можливість архівування додатків, що дає змогу звільняти значну кількість...

Названо дату презентації та географію продажів перспективного смартфону Xiaomi 14 SE

"Сяомі" планує в червні представити нову модель смартфона Xiaomi 14 SE. Пристрій буде орієнтований на певні ринки Азії та низку європейських країн (на території...

Новий Redmi Note 13 Pro+ World Champions Edition із захопленням прийнятий шанувальниками футболу

"Сяомі" порадувала фанатів аргентинської збірної з футболу смартфоном Redmi Note 13 Pro+ у лімітованому виконанні World Champions Edition. При створенні пристрою розробники черпали натхнення...