Важкі дрони-вбивці Switchblade 600 їдуть в Україну

0
Барражирующий боеприпас Switchblade 600 на парижской выставке Eurosatory

Французька армія розмістила замовлення на поставку боєприпасів Switchblade, що барражують. Контракт з північноамериканською компанією AeroVironment було укладено французами в рамках реалізації програми розгортання дистанційно керованих систем озброєння.

Подробиці

Минулого тижня у Парижі відбулася спеціалізована виставка Eurosatory. На ній був присутній полковник А. Гужон, який займає у ВС Франції посаду начальника відділу планування. Він повідомив журналістам про те, що бойові припаси американського виробництва, що барражують, надійдуть на озброєння французької армії протягом шести місяців.

У вівторок журналісти Defence News отримали від Міноборони Франції офіційну відповідь на запит. З документа випливає, що французька армія дійсно домовилася з AeroVironment про постачання дронів-вбивць Switchblade. Обсяг партії у відповіді на журналістський запит із зрозумілих причин не вказано. У компанії AeroVironment спілкуватись на цю тему відмовилися.

У квітні керівництво Пентагону анонсувало постачання Switchblade української армії. Обсяг першої партії становив 700 одиниць дронів 300-ї серії. Віце-президент AeroVironment Ч. Дін, який був присутній на виставці Eurosatory, повідомив, що Пентагон уклав з компанією контракт на постачання української армії пробної партії важких барражуючих боєприпасів Switchblade 600. За словами топ-менеджера, вони знаходяться «на шляху в Україну».

Читайте свежие новости из мира мобильных технологий в Facebook и Twitter, а также подписивайтесь на YouTube-канал и покупайте смартфоны в группе Telegram

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Пожалуйста введите ваше имя здесь