«Нова пошта» повідомила про запуск онлайн-симулятора Box Master

0
"Новая почта"

Правильне пакування поштового відправлення має велике значення, оскільки від цього залежить, чи дістанеться посилка до одержувача в цілісності чи ні. У зв’язку з цим логістичний оператор «Нова пошта» вирішив пояснити своїм клієнтам, як упаковувати відправлення правильно. Компанія запустила веб-ресурс Box Master, який є онлайн-симулятором пакувальника. З його допомогою навчитися правильно упаковувати посилки можна за кілька хвилин.

Подробиці

У симуляторі враховані усі етапи упаковки відправлень. Крім того, на сайті можна ознайомитися з описом простих правил упаковки посилок. Процес віртуального упакування відправлень реалізований у вигляді онлайн-ігри, після проходження якої кожному відвідувачу сайту надається рейтинг. Поруч із, гравцям демонструється чек-лист, яким можна визначити, наскільки майстерними пакувальниками ви є.

Онлайн-симулятор пакувальника Box Master

У прес-релізі «Нової пошти» з цього приводу наголошується, що представлена ​​на сайті онлайн-гра дозволяє навчитися правильно упаковувати посилки без надмірних зусиль. Будь-який бажаючий може опанувати правила упаковки різних предметів в ігровій формі. Отримані навички дозволять клієнтам логістичного оператора надсилати посилки таким чином, щоб вони добиралися до адресатів цілими та неушкодженими.

Читайте свежие новости из мира мобильных технологий в Facebook и Twitter, а также подписивайтесь на YouTube-канал и покупайте смартфоны в группе Telegram

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Пожалуйста введите ваше имя здесь