У сервісі «Дія» з’явилася нова «військова» послуга

0
«єДекларація»

Функціональність державного сервісу «Дія» продовжує розширюватися. Цього тижня відвідувачам порталу стала доступна нова послуга. Про це повідомила прес-служба Мінцифри.

Подробиці

Послуга має назву «єДекларація». Вона орієнтована на підприємців. Вони зможуть оформлювати на порталі державного сервісу електронний документ, який замінює 374 різні висновки, сертифікати, посвідчення, свідоцтва та ліцензії, необхідні для ведення господарської діяльності.

Варто зазначити, що послуга «Декларація» є тимчасовою. Вона буде державним сервісом до скасування військового стану на безоплатній основі. Для отримання електронного документа «Декларація» достатньо заповнити анкету. Зазначені підприємцями в анкеті дані перевіряти чиновники не будуть. Завдяки цьому відразу після заповнення анкети вони зможуть розпочинати роботу.

Нова послуга орієнтована на підприємців, які працюють на українському ринку, планують займатися під час війни видами господарської діяльності, що ліцензуються. З її допомогою можна віддалено змінити вид діяльності, продовжити термін дії дозволу тощо.

Читайте свежие новости из мира мобильных технологий в Facebook и Twitter, а также подписивайтесь на YouTube-канал и покупайте смартфоны в группе Telegram

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Пожалуйста введите ваше имя здесь