ПриватБанк та monobank почнуть використовувати для обміну валютний курс чорного ринку

0
ATM-терминал ПриватБанка

Найбільші українські банки, зокрема ПриватБанк, monobank та Ощадбанк, анонсували зміну правил здійснення валютно-обмінних операцій. Відтепер для обміну доларів та євро кредитні організації використовуватимуть плаваючий ринковий курс. Це означає, що фактично найбільші країни банки почнуть орієнтуватися на курс чорного ринку.

Подробиці

Після вторгнення ЗС РФ Нацбанк встановив фіксований курс. Комерційні банки не мали права відхилятися від нього більш ніж на 10%. Вчора це обмеження було скасовано. Вартість американської валюти в київських обмінниках відразу зросла майже до 40 грн.

Фіксований курс було встановлено регулятором на рівні 29,2 грн. До 14 квітня продаж іноземної валюти в Україні було заборонено. Після скасування заборони багато обмінних пунктів почали збільшувати вартість долара з метою приведення її у відповідність до курсу чорного ринку.

Такий захід, як скасування фіксованого курсу, спрямований на боротьбу з валютними спекулянтами. Тепер курси USD та EUR в українських банках будуть такими ж, як і на чорному ринку. За словами економістів, курс гривні стабілізується упродовж двох тижнів. Весь цей час український ринок іноземних валют лихоманитиме.

Читайте свежие новости из мира мобильных технологий в Facebook и Twitter, а также подписивайтесь на YouTube-канал и покупайте смартфоны в группе Telegram

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Пожалуйста введите ваше имя здесь