ГоловнаРейтингиСеред найбільш продуктивних среднебюджетних смартфонів лідирує Xiaomi

Серед найбільш продуктивних среднебюджетних смартфонів лідирує Xiaomi

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Китайська компанія AnTuTu, що спеціалізується на складанні рейтингів продуктивності озвучила назви 10 кращих смартфонів середнього цінового сегмента за вересень. За запевненнями дослідників, всі смартфони що потрапило до наведеного нижче списку були протестовані від 1000 разів.

Подробиці

«Номером один» по продуктивності названо представника одинадцятої лінійки «Сяомі» – смартфон Mi11 Youth Edition (532140 пунктів). Його компаньйонами по трійці лідерів стали дітища колишньої доньки «Хуавей». Результат Honor 50 в просунутому і базовому виконанні – 532 150 і 510 717 пунктів відповідно. Усі присутні на імпровізованому «п’єдесталі пошани» пристрої оснащені чіпсетами Snapdragon 778G.

Рейтинг

Замикають ТОП-5 Reno6 5G від компанії Орро і «Редмі 10Х 5G» (обидва – з процесорами «Медіатек» серії Dimensity 900 і Dimensity 820 відповідно).

Друга половина «топової» десятки починається з realme Q3 Pro (6-е місце) і Орро К9 5G (7-е). Восьма і десята сходинка дісталися хуавеевскім смартфонам nova 8 в «прокачаному» і базовому виконанні відповідно. Між ними розташувався iQOO Z3.

Ознайомитися з вересневим рейтингом флагманів можна тут . Опис кращих андроїд-смартфонів для студентів наведено в цьому матеріалі.

Долучитися до інших рейтингів AnTuTu можливо в нашій тематичній добірці .

Головні новини: