ГоловнаТехноЕксперт назвав криптовалюту, яка стане популярнішою Bitcoin

Експерт назвав криптовалюту, яка стане популярнішою Bitcoin

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

“Ефіру” пророкують статус економіки майбутнього і вихід за межі «вузької грошової системи». Відповідний прогноз дав співзасновник Ethereum і діючий гендиректор американської компанії з розробки блокчейнів ConsenSys, інформує агентство Bloomberg.

Подробиці

За словами Джозефа Любина, значення другої за капіталізацією крипти можна порівняти зі значенням інтернету, а сам «ефір» вже встиг перевершити Bitcoin по ряду значущих параметрів: активності розробників, кількості циркулюючих на ринку токенів, числу щоденних транзакцій і обсягу проведених по ним угод.

Вчорашній хардфорк London, складовою частиною якого є спалювання частини комісій з транзакціями, є першим етапом перетворення «ефіру» в «надпотужні гроші», зазначив Любін.

Нагадаємо, що інші авторитетні лідери думок більше вірять в перспективи біткоіну. Так, авторитетний інвестор Роберт Кіосакі називав биток порятунком від неминучого фінансового апокаліпсису, співзасновник Apple порівнював «крипту №1»з цифровим золотом, понад 40 західних фінансистів пророкували подорожчання BTC в десятки разів від поточних значень і передбачали перетворення в наднаціональну валюту до 2050 року.

Головні новини: