ГоловнаЕлектромобіліУкраїнців готують до повернення техогляду. Обов'язкова відеофіксація

Українців готують до повернення техогляду. Обов’язкова відеофіксація

Влада намірилися повернути скасований 10 років тому технічний огляд легкових авто. Про відповідну ініціативу народних обранців повідомляє МВС. Текст законопроекту вже доступний для ознайомлення (перехід до тексту внизу посилання).

Подробиці

Сама цікава частина документа – особливість проведення процедури (відеофіксація процесу на всіх етапах). Примітно, що аргументи на тему необхідності якомога швидшого затвердження ініціативи Верховною Радою включають в себе заяву про те, що повернення обов’язкового ТО вимагає Євросоюз в рамках Договору про асоціацію України і ЄС.
Відзначається, що відеофіксація ТО дозволить запобігти корупційній складовій. У разі визнання техогляду успішним, власнику авто видадуть підтверджуючий протокол. Законопроектом також передбачено створення єдиної бази даних з результатами всіх проведених в Україні техоглядів.

Новина про можливість повернення обов’язкового ТО викликала невдоволення автовласників. Громадяни, які відписали в соцмережах і на тематичних пабліках назвали ініціативу «грунтом для корупції», «годівницею для поліції» і іншими неприємними епітетами. Окремі коментатори не забули заявити, що саме «за це стояв Майдан», натякаючи тим самим на згубність Євроасоціацією для пересічних українців.

Експерти також розкритикували законопроект, проте їх оцінки виявилися більш зваженими. Автоюрист Вадим Володарський, зокрема, заявив наступне:

Українців готують до повернення техогляду. Обов'язкова відеофіксація

Однак у законопроекту знайшлися і прихильники. Один з них – адвокат Володимир Караваєв.

Українців готують до повернення техогляду. Обов'язкова відеофіксація

Дата голосування по законопроекту поки залишається невідомою.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Украинский расчет БПЛА установил рекорд по количеству запускаемых за сутки FPV-дронов

В районе Авдеевки отмечено беспрецедентное использование дронов-камикадзе со стороны ВСУ. Абсолютный рекорд установил расчет, умудрившийся запустить по оккупантам 40 аппаратов за сутки. Подробности Аэроразведчик «Абдула» из...

Названы причины, позволяющие украинским беспилотникам достигать Москвы

Руководство ВВС Украины устами спикера Юрия Игната заявило о неспособности ПВО России охватить всю территорию страны, из-за чего украинские дроны без особых проблем достигают...

Лучшим смартфоном iPhone 2024 года оказался аппарат 3-летней давности

Лучшим айфоном в 2024 году остается модель iPhone 13, уверяют опрошенные редакцией CNET эксперты . Несмотря на то, что этот смартфон был выпущен три...