ГоловнаТехноXiaomi представила бюджетну мультиварку з голосовим управлінням

Xiaomi представила бюджетну мультиварку з голосовим управлінням

Стартував краудфандінг рисоварки Mijia Smart Rice Cooker 3L. На платформі Xiaomi Youpin, первична ціна – 499 юанів ($ 77), а ціна краудфандінга – 449 юанів ($ 69).

Подробиці

В “розумній” мультиварці Mijia Smart Rice Cooker 3L використовується порошкове антипригарне покриття Daikin PFA нового покоління. Воно витримало 2500 лабораторних кулінарних випробувань. Rice Cooker 3L може приготувати не тільки рис. Вона може спекти пироги, вермішель з морепродуктами, м’ясо Дунпо і інші делікатеси.

У рисоварці використовується технологія навколишнього обігріву на 360 ° і є сферичний клапан, що накопичує тиск, щоб сформувати оптимальний простір для приготування їжі.

Рисоварка отримала традиційний мінімалістичний дизайн з невеликим круглим чорним екраном вгорі, на якому відображаються нагадування про статус приготування і часу приготування.

Вона також підтримує NFC, який можна використовувати для швидкого запуску приготування різних кухонних страв. Можливе підключення динаміків з голосовим помічником Xiaoai і в такому випадку рисоварку можна запускати, або зупиняти за допомогою голосового управління.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Украинские Су-27 и Миг-29 могут использовать высокоточные бомбы AASM Hammer

Глава французского Минобороны заявил об отсутствии у официального Парижа планов передачи Украине истребителей Mirage 2000D. Соответствующий меседж был донесен до Киева по завершении международной...

Google платит издателям за использование новых инструментов искусственного интеллекта

Сделки, стоимость которых, как сообщается, составляет десятки тысяч долларов в год, очевидно, являются частью Google News Initiative (GNI), шестилетней программы, которая финансирует проекты по...

Двухлетний бюджетный смартфон Xiaomi одним из первых получил HyperOS

Xiaomi снова возобновляет распространение HyperOS, и на этот раз она обновила один из своих самых старых смартфонов. Таким образом Xiaomi дает понять, что неважно,...