ГоловнаТехно75-дюймовий Xiaomi з'явився в Україні. Вартість 49 999 гривень

75-дюймовий Xiaomi з’явився в Україні. Вартість 49 999 гривень

В середині весни поточного року китайська компанія Xiaomi представила флагманський телевізор Mi TV Q1 75 “. 75-дюймова преміальна панель 4K OLED надійшла в продаж в Україні тільки вчора, 19 липня 2021 року.

Спочатку передбачалося, що купити Xiaomi Mi TV Q1 75 “можна буде за ціною 59 999 гривень. Однак, новинка виявилася набагато дешевшою, ніж говорилося навесні в день презентації телевізора.

Панель виконана в мінімалістичному стилі. У Xiaomi Mi TV Q1 75 “використовується матриця формату 4K ULTRA HD. Екран QLED охоплює 100% колірної гами NTSC. Також виробником заявлено понад 1 млрд варіацій відтінків кольорів, 192 зони підсвічування і контрастність 10 000 до 1. Підтримують технології HDR10 + і Dolby Vision.

Дисплей телевізора підтримує роботу в режимі 120 Гц, але це забезпечується за рахунок технології інтерполяції MEMC, яка відповідає за додавання додаткових кадрів. Нативная частота оновлення зображення в новинці склала лише 60 Гц.

Панель обладнана 30-ватною акустичною системою, до складу якої увійшли чотири низькочастотних і два високочастотних динаміків. Є підтримка DTS-HD і Dolby Audio. Працює модель під управлінням операційної системи Android TV 10.

Окремо китайська компанія відзначає просунуті можливості управління голосовими командами. За допомогою телевізора користувачі зможуть управляти розумними пристроями на відстані до трьох метрів. Також передбачений вбудований Chromecast.

Офіційна рекомендована виробником вартість Xiaomi Mi TV Q1 75 “склала 54 999 гривень. Однак, на старті продажів купити телевізор в Україні можна буде лише за 49 999 гривень. Спеціальна пропозиція буде діяти до 1 серпня поточного року.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

В Китае показали гиперзвуковой дрон WZ-8 под фюзеляжем местной копии советского Ту-16

Соцсети приросли снимками китайского бомбардировщика N-6H в тандеме с реактивным дроном WZ-8, закрепленным под фюзеляжем. Некоторые источники называют WZ-8 гиперзвуковым, однако точной информации о...

Спутник подтвердил эффективность атаки украинского дрона на уникальную РЛС 29Б6 “Контейнер”

В открытом доступе появились спутниковые снимки, подтверждающие повреждение российского загоризонтного радиолокационной комплекса 29Б6 "Контейнер" в результате атаки украинского беспилотного летательного аппарата. Средствами объективного контроля...

В Microsoft придумали противодействие любителям пиратских Windows

«Майкрософт» внедряет новшество в бета-версию Windows 11, нацеленное на урезание возможностей пользователей пиратских версий ОС. Инструмент, именуемый msEdgeLockSettingsInNonActivatedOS, понижает гибкость эксплуатации браузера Edge в...