ГоловнаТехно75-дюймовий Xiaomi з'явився в Україні. Вартість 49 999 гривень

75-дюймовий Xiaomi з’явився в Україні. Вартість 49 999 гривень

В середині весни поточного року китайська компанія Xiaomi представила флагманський телевізор Mi TV Q1 75 “. 75-дюймова преміальна панель 4K OLED надійшла в продаж в Україні тільки вчора, 19 липня 2021 року.

Спочатку передбачалося, що купити Xiaomi Mi TV Q1 75 “можна буде за ціною 59 999 гривень. Однак, новинка виявилася набагато дешевшою, ніж говорилося навесні в день презентації телевізора.

Панель виконана в мінімалістичному стилі. У Xiaomi Mi TV Q1 75 “використовується матриця формату 4K ULTRA HD. Екран QLED охоплює 100% колірної гами NTSC. Також виробником заявлено понад 1 млрд варіацій відтінків кольорів, 192 зони підсвічування і контрастність 10 000 до 1. Підтримують технології HDR10 + і Dolby Vision.

Дисплей телевізора підтримує роботу в режимі 120 Гц, але це забезпечується за рахунок технології інтерполяції MEMC, яка відповідає за додавання додаткових кадрів. Нативная частота оновлення зображення в новинці склала лише 60 Гц.

Панель обладнана 30-ватною акустичною системою, до складу якої увійшли чотири низькочастотних і два високочастотних динаміків. Є підтримка DTS-HD і Dolby Audio. Працює модель під управлінням операційної системи Android TV 10.

Окремо китайська компанія відзначає просунуті можливості управління голосовими командами. За допомогою телевізора користувачі зможуть управляти розумними пристроями на відстані до трьох метрів. Також передбачений вбудований Chromecast.

Офіційна рекомендована виробником вартість Xiaomi Mi TV Q1 75 “склала 54 999 гривень. Однак, на старті продажів купити телевізор в Україні можна буде лише за 49 999 гривень. Спеціальна пропозиція буде діяти до 1 серпня поточного року.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Первый украинский Abrams поврежден в бою: подробности

В ходе боевых действий впервые зафиксирован случай повреждения танка Abrams M1A1, включенного в состав ВСУ. Подробности Эксперты, исследовавшие обстоятельства инцидента, отметили, что по характеру повреждений можно...

Samsung Cling Band: будущее смартфонов на запястье

Корпорация «Самсунг» обогатила рынок носимых смарт-устройств «умным» телефоном Cling Band, который может принимать самые невероятные формы благодаря гибкому экрану. Концепт «смартфона будущего» был показан...

Названы главные “фишки” iPhone 17: революция на подходе

Apple планирует обновить линейку iPhone за счет задействования новых дисплеев с поддержкой решения ProMotion. Эти экраны способны обеспечить частоту обновления картинки до 120 Гц...