ГоловнаТехноЯкі смартфони Xiaomi вже отримали Android 12

Які смартфони Xiaomi вже отримали Android 12

«Сяомі» і підконтрольні їй виробники смартфонів влилися в ряди учасників тестування Android 12.

Подробиці

Повідомлення про приєднання до випробувань з’явилося на близькому до китайського гіганта телеграм-каналі XiaomiUI вчора після обіду.

Які смартфони Xiaomi вже отримали Android 12

Тестування перспективної операційки ведеться на останніх моделях смартфонів. За даними китайських ЗМІ, в випробуваннях «гарантовано беруть участь» такі пристрої:

Xiaomi начала тестировать Android 12: список устройств

Автори інсайда відзначають, що найближчим часом список задіяних в програмі тестування девайсів може бути «істотно розширено». Які саме телефони будуть допущені до випробувань, поки залишається невідомим.

Відзначається, що тестування Android 12 буде проводитися в зв’язці з однією з останніх версій MIUI. Оптимісти заявляють, що мова йде про тринадцяту версію прошивки. Їх опоненти заперечують таку можливість: за їхніми словами, випробування операційки ведуться в парах з MIUI 12 і MIUI 12.5.

Офіційних коментарів від керівництва «Сяомей Груп» щодо викладеної вище інформації поки немає.

Раніше в ЗМІ з’явилася інформація про реалізацію в Android 12 корисних для любителів онлайн-ігор можливостей. Більше подробиць – в цьому матеріалі.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Россия придумала, как закупать IT-продукцию в Японии и на Тайване в обход санкций

Россия путем использования Китая в качестве посредника закупает в Японии и на Тайване необходимые для производства танков точные приборы и компоненты. Сделки совершаются вопреки...

Россия придумала свой вариант морского дрона в качестве ответа на украинские Magura V5 і SeaBaby

Армия РФ обогатила рынок морских беспилотников "Афалиной", которая является российским ответом на украинские Magura V5 и SeaBaby. Подробности Согласно общедоступным сведениям, концепт новинки может похвастать следующими...

“Генеративное стирание”: бесплатный аналог Photoshop с искусственным интеллектом в Windows

«Майкрософт» добавила в Windows 10/11 опцию "Генеративное стирание" для удаления ненужных объектов с фотографий посредством рукотворного разума. Подробности Алгоритм работы "Генеративного стирания" выглядит так: Открытие снимка...