ГоловнаТехноЕксперти назвали криптовалюту, яка стане популярнішою за Bitcoin

Експерти назвали криптовалюту, яка стане популярнішою за Bitcoin

Нещодавно Goldman Sachs опублікував звіт про те, що Ethereum може замінити біткоіни і стати домінуючою криптовалютою.

Подробиці

Біткоіни як і раніше є найпоширенішою криптовалютою, тому багато банків на Уолл-стріт поступово збільшують своє визнання даного напрямку. Наприклад, JP Morgan Chase Bank запустив біткоін-фонд, а Goldman Sachs в березні цього року повідомив, що вони розробляють інвестиційні продукти, пов’язані з біткоінами.

Хоча Ethereum вже є другою за величиною криптовалютою в світі, поки вона прийнята тільки банком Wall Street Bank. Однак Goldman Sachs у своєму звіті очікує, що Ethereum все ж замінить біткоіни, як найпоширенішу криптовалюту.

Goldman Sachs вважає, що Ethereum:

– «криптовалюта з найбільш практично застосовним потенціалом, тому що її платформа користується популярністю при розробці додатків зі смарт-контрактами».

Однак в Goldman Sachs також вказують, що через постійну мінливість цін цих двох криптовалют їм буде складно замінити золото, як найпоширеніший засіб заощадження.

У звіті Goldman Sachs пояснюється, що золото, можна використовувати в якості хеджування від гіперінфляції, в той час як криптовалюта більше розглядається як «хеджування ризиків від інфляції», що означає, що такий вид хеджування за своєю суттю є ризикованим. Поки є конкуренція між різними криптовалютами, вони не стануть безпечними активами.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Украинский расчет БПЛА установил рекорд по количеству запускаемых за сутки FPV-дронов

В районе Авдеевки отмечено беспрецедентное использование дронов-камикадзе со стороны ВСУ. Абсолютный рекорд установил расчет, умудрившийся запустить по оккупантам 40 аппаратов за сутки. Подробности Аэроразведчик «Абдула» из...

Названы причины, позволяющие украинским беспилотникам достигать Москвы

Руководство ВВС Украины устами спикера Юрия Игната заявило о неспособности ПВО России охватить всю территорию страны, из-за чего украинские дроны без особых проблем достигают...

Лучшим смартфоном iPhone 2024 года оказался аппарат 3-летней давности

Лучшим айфоном в 2024 году остается модель iPhone 13, уверяют опрошенные редакцией CNET эксперты . Несмотря на то, что этот смартфон был выпущен три...