ГоловнаТехноPoco F3 GT: доступний ігровий смартфон для міжнародного ринку

Poco F3 GT: доступний ігровий смартфон для міжнародного ринку

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Компанія «Поко» готує публіку до появи свого нового дітища. Його назва – Poco F3 GT. Про швидкий вихід смартфона свідчить опубліковане напередодні рекламне відео. Інформацією про перспективний девайс поділився твіттер-канал Poco India.

Подробиці

«Гарне приходить до тих, хто чекає, краще – до тих, хто ніколи не здається! » – говориться в надпису до супроводжуючого відеоролика.

З оприлюдненого тізера виливає, що за управління новинкою буде відповідати медіатековському процесору Dimensity 1200. Інші характеристики тримаються в секреті, проте експерти в маркетингової стратегії Xiaomi вважають, що телефон буде являти собою клон однієї з моделей «Редмі».

З якого саме пристрою буде скопійований девайс, фахівці сказати не можуть. Найбільш реалістичний варіант – ігровий K40 Game Enhanced Edition, ключовими особливостями якого є акумулятор підвищеної ємності на 5065 мА · год і швидка зарядка потужністю 67W. Інші можливості ймовірного попередника новинки доступні для ознайомлення тут.

Дата виведення F3 GT на ринок не уточнюється, проте «злив» характеристик, що розпочався,  дає підстави очікувати прем’єри в останні дні червня або в III кварталі.

Головні новини: