ГоловнаТехноHonor офіційно підтвердила повернення сервісів Google

Honor офіційно підтвердила повернення сервісів Google

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Колись підконтрольний корпорації Huawei бренд Honor підтвердив повернення гуглівських сервісів в смартфони свого виробництва. Відповідь представників компанії на уточнююче запитання клієнтки був дан в німецькомовному твіттер-каналі HonorDE.

Подробиці

Почалося все з публікації рекламного тізера про прийдешнє виведення на ринок пристрої під назвою Honor 50 під керуванням чіпсета Snapdragon 778G. Девайсу пророкують AMOLED-дисплей, кільцеподібний блок камер і підтримку швидкої зарядки на 66W.

У коментарях під відповідним постом одна з клієнток задала питання на тему оснащення новинки сервісами Google. У відповідному повідомленні адміністратори паблік підтвердили факт установки оних в Honor 50 і пообіцяли покупцям якийсь «приємний сюрприз», суть якого буде оприлюднено пізніше.

Honor офіційно підтвердила повернення сервісів Google

Урочистості з нагоди презентації Honor 50 заплановані на початок літа. Точна дата поки не розголошується.

Нагадаємо, що акціонери Huawei вирішили відпустити дочірню компанію Honor у вільне плавання заради виведення її з-під американських санкцій. Угода відбулася в кінці минулого року. Перед її проведенням частина персоналу головної компанії була оформлена в якості співробітників дочірнього філіалу. Незважаючи на формальну незалежність, співпраця між компаніями не тільки не зменшилася, а й набирає обертів.

Відзначимо, що вихід бренду Honor з-під санкцій США дозволив компанії встановлювати на продукцію сервіси Google, набори мікросхем Snapdragon і мати доступ до американських технологій.

Більше новин про компанію Honor і її розробки – в тематичному розділі сайту.

Головні новини: