ГоловнаТехноXiaomi розчарувала багатьох особливостями Redmi Note 8 2021

Xiaomi розчарувала багатьох особливостями Redmi Note 8 2021

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

«Сяомі» продовжує розігрівати публіку напередодні презентації покращеної версії культового смартфона «Редмі Note 8». Однак черговий етап «зливу» інформації про перспективний пристрій розчарував представників цільової аудиторії, які розраховували побачити девайс з серйозними поліпшеннями.

Причина розладу – фотографії Note 8 2021 з різних сторін, які з’явилися на твіттер-каналі розробника.

Прилучилися до новини користувачі не побачили ніяких візуальних відмінностей між «старою» і «новою» версією. Зовсім ніяких.

Xiaomi розчарувала багатьох особливостями Redmi Note 8 2021

Оприлюднена раніше новина про заміну куалкоммівського чіпсету Snapdragon 665 на медіатековський процесор Helio G85 навряд чи претендує на статус проривного рішення. Даний крок, скоріше, обумовлений дефіцитом мікросхем Qualkomm і рішенням «Сяомі» частково замістити їх продукцією MediaTek, у чому керівництво китайського бренду зізнавалося раніше.

З супроводжуючого фотографію пояснення випливає, що габарити і тип екрану будуть такими ж, як і при першому приході Note 8. Те ж стосується і камер (кількості модулів і їх дозволу). решта характеристики «усучасненої версії» також не претендують на статус проривних.

У зв’язку з цим слоган, що написаний на зображенні Note 8 2021 а саме The Performance All Stars («Представлення всіх зірок»), з урахуванням звички «Сяомі» створювати численних клонів заради продажу застарілого мотлоху за завищеними цінами, виглядає форменим знущанням над довірливою публікою.

Головні новини: