ГоловнаБанкінгMonobank знову назвали "народним" банком

Monobank знову назвали “народним” банком

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Автори премії FinAwards 2021 озвучили назву «народного» банку України.

Подробиці

Ім’я його – monobank. «Дітище» екс-функціонерів «Приватбанку» святкує перемогу в цьому рейтингу третій рік поспіль.
Церемонія оголошення переможців відбулася позавчора в київському готелі Regent Hill. Загальна кількість учасників -10. Друга і третя ступені ренкінгу дісталися «А-Банку» і додатку sportbank, який працює «під дахом» тігіповського ТАСкомбанк.

Основні критерії оцінювання – онлайн-голосування відвідувачів отзовіка Minfin (один із засновників премії) і читачів профільного порталу Finance.ua (другий засновник).

У прес-релізі за підсумками заходу зазначається, що з 01 січня по 21 травня цього року відвідувачі порталу Minfin залишили 766 скарг на якість обслуговування лідера рейтингу. Для отримання звання «номера 1» монобанківцям виявилося досить задовольнити половину претензій.

Співзасновник додатку Олег Горохівський вважає перемогу свого дітища справедливою. Один з наведених ним аргументів – джерело поповнення клієнтської бази (по запевненнях функціонера, майже половина активних користувачів стали співпрацювати з monobank-ом за порадою родичів і приятелів).

Примітно, що далеко не всі користувачі згодні з результатами опитування.

Банковская премия FinAwards 2021: список участников и тройка лидеровMonobank знову назвали

Деякі безпосередньо заявляють про підкуп організаторів.

Monobank знову назвали

Іншими претендентами на отримання статусу «самого народного банку» України значаться банки «ПроКредит», «Приват», «Схід», «Альфа», «УкрГаз», «Мега» і «ТАСК».

Головні новини: