ГоловнаТехноXiaomi Mi Band 6 став більш доступним вперше після презентації

Xiaomi Mi Band 6 став більш доступним вперше після презентації

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Глобальна версія «розумного» годинника Mi Band 6 доступна для покупки з 38-відсотковою знижкою. Відповідна пропозиція з’явилася в магазині «Сяомі» на «АліЕкспресс».

Покупцям пропонується комплект, до складу якого входить сам хронометр, ремінець (6 кольорів на вибір), кабель для підзарядки і інструкція користувача. Відзначається, що екран «шістки» наполовину більше в порівнянні з екраном попередньої моделі.

Доступні за акційною ціною девайси оснащені AMOLED-дисплеями на 1,56 “(60 варіантів оформлення), здатні працювати від однієї зарядки до 14 діб, підтримують 30 режимів спортивних активностей, зберігають стійкість від води на глибинах до 50 м і можуть за запитом надавати звіти про функціонування людського організму в будь-який час доби (проінформувати власника про рівень насичення крові киснем, про якість дихання під час сну і т.д.)

Акційна вартість Mi Band 6 варіюється від $ 43,80 до $ 47,57. У разі неотримання товару в 75-денний термін, гроші покупцеві будуть повернуті, якщо затримка виникне з вини транспортних компаній годинник дістанеться замовнику безкоштовно.

Xiaomi резко снизила цены на Mi Band 6

Посилання на лот — https://aliexpress.ru/item/1005002404219431.html?utm_source=ixbtcom

Кілька днів тому розробники Mi Band 6 випустили оновлення, завдяки якому власники девайса отримали можливість формувати і відправляти текстові повідомлення. Детальніше про цю та інші привнесені апдейтом опції можна почитати тут.

Головні новини: