ГоловнаБанкінгПісля дзвінка «співробітника ПриватБанку» у клієнта вкрали 10 000 гривень

Після дзвінка «співробітника ПриватБанку» у клієнта вкрали 10 000 гривень

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Чергова неприємна ситуація сталася з ще одним власником банківської картки «Приватбанк». На цей раз ним став пенсіонер, а про сам інцидент розповів його незадоволений син.

Як стало відомо, пенсіонеру подзвонив нібито співробітник «ПриватБанку» з головного офісу і попросив пройти авторизацію. На це клієнт відповів, що він особисто відправиться в банк, щоб вирішити питання.

Шахрая така відповідь не влаштувала, і він почав переконувати пенсіонера зробити все по телефону. Після дзвінка з кредитної картки клієнта «ПриватБанку» було знято 10 000 гривень нібито на ігри. Встановити особу афериста не вдалося. При цьому наголошується, що за день до дзвінка кредитний ліміт по карті був збільшений з 500 гривень до 10 000 гривень.

Син пенсіонера залишився незадоволений цією ситуацією і розповів про неї на просторах всесвітньої павутини. Представники «ПриватБанку» оперативно відреагували на повідомлення. У коментарі банку говориться, що організація не зв’язується з клієнтами для отримання PIN-кодів, CVV2-кодів, а також паролів від сервісу «Приват24» і тимчасових паролів для підтвердження транзакцій або авторизації, які приходять в SMS-повідомленнях.

Після дзвінка «співробітника ПриватБанку» у клієнта вкрали 10 000 гривень Представники «ПриватБанк» нагадали про те, що постійно покращують систему безпеки і приймають всі необхідні заходи для того, щоб не допускати подібних ситуацій. При цьому банк не може контролювати дзвінки, які надходять на телефони клієнтів від аферистів.

Головні новини: