Киевстар поднимает цены для абонентов

6
«Киевстар» расписался в жлобстве и желании «урвать по максимуму» в период январского локдауна

Первым действием Киевстар в новом году станет повышение тарифов на разговоры и интернет. Одновременно с переписыванием ценников, провайдер предлагает пользователям сыграть в «угадайку» и определить, насколько именно подорожают услуги через полторы недели.

Суть принятого решения – повышение расценок с 01.01.2021. Список тарифов, на которые будут подняты цены, Киевстар уточнить почему-то «постеснялся». Насколько именно возрастут «хотелки» провайдера, также остается неизвестным. По уверениям представителей оператора, каждый пользователь узнает о новой стоимости индивидуально. Оповестить всех абонентов компания обещает минимум за неделю до изменения тарифного плана.

О масштабе грядущего повышения свидетельствуют первые полученные пользователями «письма счастья».

«Киевстар» расписался в жлобстве и желании «урвать по максимуму» в период январского локдауна

Из приведенных выше скриншотов следует, что новые тарифы будут, в среднем, на 100% выше действующих в настоящее время. Причины изменения расценок не уточняются.

P/S Сегодня, мы получили официальный ответ от Киевстар, ознакомиться с которым вы можете ниже:

Ми переглядаємо умови декількох старих контрактних тарифів, які ми запустили близько 3 років тому, та в яких весь цей час не змінювали умови. Цими тарифами користується невелика кількість абонентів Київстар, лише приблизно 1,5%. Тобто про зміну умов для більшості абонентів мова не йде.

За ці роки контрактні абоненти почали використовувати у 3 рази більше мобільного інтернету, більше телефонувати на інші мережі та за кордон. Тому ми рекомендуємо їм самостійно обрати актуальні тарифи з більшим обсягом послуг та навіть пропонуємо 100% знижку на першу абонплату в деяких тарифах. Мінімальна ціна контрактних тарифів починається зі 100 грн на місяць. А для людей старшого віку ми запустили спеціальний тариф «Дзвінки для батьків» лише за 60 гривень. Тільки якщо абоненти не зроблять свій вибір самостійно, ми запропонуємо їм нові умови автоматично, щоб вони могли і далі користуватися мобільним зв’язком. Але у цих пропозиціях вони отримають більше послуг.

Ціни на послуги також не можуть залишатися без змін довгий час. На вартість впливає інфляція, зростання курсу валют (оператори купують обладнання у іноземних постачальників за валюту) та збільшення інвестицій у розбудову мережі. Наприклад, лише Київстар щороку інвестує близько 5 млрд грн у свою мережу. Тому періодично всі оператори та інтернет-провайдери переглядають вартість у старих тарифах.

Ознакомиться с другими новшествами Киевстар можно в тематическом разделе.

Читайте свежие новости из мира мобильных технологий в Гугл Новостях, Facebook и Twitter, а также подписивайтесь на YouTube-канал

6 КОММЕНТАРИИ

  1. 5 лярдов в год вкладывают, а на окраине Днепра не грузится Ютуб в 720р. Хорошая шутка, Киевстар

  2. Хочу подымаю цену хочу нет. Вас судить надо,и так народ нищий а вы такое делаете

  3. Насмішили…. 1.5% та для всіх підняли тариф , коли Ви вже наїстеся? Якби якість відповідала дійсності, то ж бо ні все навпаки…. Я з березня 2020 майже не щодня дзвонила , писала , благала про покращення якості зв’язку та інтернету, 😂😂😂😂 все марно…. Я вивчила всі їхні відповіді на мої запитання . Я вже знала , що мені казатимуть чи писатимуть на мої прохання… То є нестерпно…. принизливо з боку #Київстар. Ваші абоненти для Вас ніхто.

  4. Выход один,выкинуть симкарту,что делал два раза.Интернет за городом отсутствует,проподает связь в городской черте.Но реклама…плакать от умиления,что абонент КС.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Пожалуйста введите ваше имя здесь