«Розумні» окуляри Ray-Ban отримали «зір», перекладач і можуть публікувати фото в Instagram

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Компанія Meta анонсувала масштабне оновлення для своїх розумних окулярів Ray-Ban Meta. Вони отримали нові варіанти оправ, розширені функції штучного інтелекту, а також з’являться в продажу на нових ринках. Це оновлення стало відповіддю на зростання інтересу до пристрою, який поступово перетворюється на одну з найуспішніших спроб популяризувати смарт-окуляри.

Тепер окуляри доступні в новій оправі Skyler та з новими лінзами, зокрема у варіанті Chalky Gray з фотохромними лінзами Transitions, а також у класичному чорному кольорі з зеленими або прозорими лінзами. Такі оновлення мають зробити окуляри привабливішими для ширшої аудиторії — вони вже отримали чимало схвальних відгуків за поєднання фірмового стилю Ray-Ban з «розумною» функціональністю.

Більше функцій, більше країн

На рівні програмного забезпечення головною новинкою стало розширення функції живого перекладу, яка тепер працює в реальному часі англійською, французькою, італійською та іспанською мовами по всіх підтримуваних ринках. Якщо мовні пакети завантажені заздалегідь, функція працює без Wi-Fi або мобільного інтернету. Користувач чує переклад через динаміки окулярів, а співрозмовник бачить текстовий переклад на екрані смартфона.

«Розумні» окуляри Ray-Ban

Також Meta додає глибшу інтеграцію з Instagram: незабаром користувачі зможуть відправляти та отримувати особисті повідомлення, здійснювати голосові та відеодзвінки, а також публікувати фото в Instagram — усе це за допомогою голосових команд. До цього вже були доступні функції WhatsApp, Messenger і SMS для iPhone та Android.

Музика та штучний інтелект

Підтримка музичних сервісів тепер поширюється поза межі США та Канади. У країнах, де системна мова встановлена англійською, окуляри працюють з Spotify, Amazon Music, Apple Music та Shazam. Ви також можете запитати у Meta AI, що це за пісня або отримати додаткову інформацію про музику.

Одна з найбільш футуристичних функцій — це покращений помічник Meta AI, який тепер «бачить» те, що бачите ви. Камера вбудована в окуляри аналізує навколишнє середовище, щоб вести природну розмову з користувачем. Наприклад, якщо ви готуєте і вам не вистачає інгредієнтів, окуляри можуть запропонувати альтернативу, або порадити вино, орієнтуючись на полиці. Цей режим спершу з’явиться у США та Канаді і не потребує повторення фрази “Hey Meta” після кожної команди.

Meta також підтвердила, що її ШІ-помічник цього тижня почне працювати в більшій кількості країн ЄС, включно з функцією розпізнавання об’єктів у реальному часі. Новими ринками для окулярів стануть Мексика, Індія та ОАЕ — ще один крок до глобалізації продукту.

Питання конфіденційності залишаються

Втім, розширення функцій знову порушує питання конфіденційності даних. Meta активно рекламує можливості камери й функції візуального ШІ, але не дає чіткої відповіді, як саме використовуються зібрані візуальні дані. Раніше компанія ухилялась від коментарів, чи використовуються фотографії або відео користувачів для тренування Meta AI.

Попри це, оновлення свідчать: Meta хоче, щоб її окуляри були не просто «цікавинкою», а корисним помічником на щодень. І хоча питання конфіденційності досі актуальні, окуляри стають дедалі привабливішими — як за функціоналом, так і за дизайном.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин

24 квітня
23 квітня

Актуально: