ГоловнаРейтингиНазвано три смартфони Xiaomi, від покупки яких краще утриматися

Названо три смартфони Xiaomi, від покупки яких краще утриматися

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Три моделі смартфонів екосистеми “Сяомі” більше не отримують оновлення та підтримку. Потенційні покупці повинні враховувати цей факт і, за можливості, утриматися від придбання перерахованих нижче моделей.

Подробиці

Першим у списку є Mi 11 Lite. Цей смартфон був випущений на початку 2021 року і одразу привернув увагу покупців своїми характеристиками та дизайном. Однак, незважаючи на свою популярність, модель було знято з виробництва, і тепер вона не отримує жодних оновлень.

Другою моделлю, від купівлі якої доцільно утриматися, є Redmi Note 10 Pro. Пристрій був випущений у середині 2021 року і також мав великий успіх серед користувачів завдяки своїй функціональності та привабливій ціні. Тим не менш, ця модель також була знята з виробництва і з недавнього часу не отримує апдейтів.

Три смартфони Xiaomi, від покупки яких краще утриматися
Redmi Note 10 Pro

Третій смартфон, який небажано купувати, іменується POCO X3 Pro. Ця модель була випущена наприкінці 2021 року і також отримала позитивні відгуки від користувачів. Однак, незважаючи на свою популярність, смартфон був знятий з виробництва на деяких ринках, і найближчим часом може повністю позбутися підтримки.

Альтернативою зазначеним апаратам можуть стати молодші пристрої екосистеми “Сяомі”, починаючи від бюджетного Redmi A3 і середньоцінового Redmi Note 13 – закінчуючи смартфонами флагманського рівня на кшталт Xiaomi 14.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: