ГоловнаТехноXiaomi до презентації розповіла про особливості нового Redmi K70 Pro

Xiaomi до презентації розповіла про особливості нового Redmi K70 Pro

Xiaomi вже анонсувала свій новий Redmi K70 Pro. Після розкриття деяких функцій Redmi K70E, компанія зробила те ж саме з найпотужнішою моделлю серії Redmi K70, також розкривши її повний дизайн.

Подробиці

29 листопада Xiaomi представить світові свої нові Redmi K70E, Redmi K70 і Redmi K70 Pro, в результаті чого з’являться нові POCO F6 5G і POCO F6 Pro 5G, які успадкують ті ж функції.

Як ми бачимо на наступних зображеннях, новий Redmi K70 Pro матиме дизайн флагманських смартфонів. Його рама буде металевою, а також буде включати фотомодуль, що складається з трьох камер (основна з них 50 МП з оптичним стабілізатором OIS).

Новий Redmi K70 Pro

Крім того, Redmi K70 Pro матиме 6,67-дюймовий OLED-екран, оточений надвузькими рамками, які дуже нагадують нам новий Xiaomi 14. Натомість його краї схожі на iPhone 15.

Redmi K70 Pro

Xiaomi лише підтвердила, що новий Redmi K70 Pro матиме Snapdragon 8 Gen 3, той самий процесор, який отримали Xiaomi 14 і Xiaomi 14 Pro. Він також буде поєднуватися з HyperOS для виняткової продуктивності. 29 листопада ми дізнаємося про інші переваги смартфону.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Италия забирает из Словакии систему ПВО SAMP/T: реакция Братиславы

Глава словацкого правительства Роберт Фицо выразил обеспокоенность из-за решения Италии забрать принадлежащий ей комплекс ПВО SAMP/T с военной базы Малацки-Кучиня для передислокации в другое...

Оккупанты активизировали применение кассетных авиабомб РБК-500 с дальностью полета до 50 км

Войска РФ начали активно использовать кассетные авиабомбы РБК-500 с УПМК-модулем, превращающим их в управляемые боеприпасы с дальностью полета до 50 км. Подробности РБК-500 снаряжается противопехотными суббоеприпасами,...

Как превратить Android-смартфон в веб-камеру для ПК

Microsoft явила миру мартовский апдейт Windows 11 с множеством интересных функций. Одна из самых интригующих опций – возможность использования андроид-смартфона в качестве веб-камеры для...