ГоловнаЭлектромобилиУ Мережі з'явилися офіційні зображення першого електромобіля Xiaomi

У Мережі з’явилися офіційні зображення першого електромобіля Xiaomi

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Мережа приросла офіційними зображеннями електрокара SU7, що розробляється корпорацією «Сяомі». Дебютний показ новинки може відбутися в перші місяці 2024 року.

Подробиці

Викладені в цьому матеріалі картинки є своєрідною «відповіддю» на численні чутки, «витоки» та спекуляції. Зображення стали надбанням громадськості завдяки звіту про сертифікацію, випущеному Управлінням регулювання китайського ринку.

У Мережі з'явилися офіційні зображення першого електромобіля Xiaomi

На представлених зображеннях перспективний SU7 фігурує у спортивному дизайні з логотипом розробники спереду та написом “XIAOMI” ззаду. Дозвільний документ розкрив габарити та вагу транспортного засобу (1980 кіло, 1,96-метрову ширину, 1,4-метрову висоту та 4,99-метрову довжину). Двигун авто, залежно від версії, матиме потужність 220 або 275 кВт, а максимальна швидкість буде обмежена електронікою до 210 кілометрів на годину.

У Мережі з'явилися офіційні зображення першого електромобіля Xiaomi

У серію електрокарів SU7 увійдуть три моделі: однойменна базова, покращена SU7 Pro і топова SU7 Max (останній пророкують навороти у вигляді дзеркал із вуглецевого волокна, висувного спойлера та пофарбованих у жовтий колір гальмівних супортів).

Вартість перших сяомівських електрокарів залишається невідомою. Інформації щодо можливості поставок SU7 за межі Піднебесної на даний момент немає.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: