ГоловнаТехноНа смартфони Xiaomi з MIUI є можливість встановити нові додатки HyperOS

На смартфони Xiaomi з MIUI є можливість встановити нові додатки HyperOS

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Команда XIAOMIUI у співпраці з GSMChina розробила цікавий додаток. Це HyperOS APP Updater, і завдяки йому ми можемо встановлювати практично всі оновлення HyperOS на смартфони Xiaomi з MIUI.

Подробиці

HyperOS APP Updater дозволяє інсталювати нові програми Notes, Gallery або навіть новий HyperOS Control Center при наявності на смартфоні MIUI 14.

Незважаючи на те, що деякі з цих програм не зазнали суттєвих змін, програма Gallery або HyperOS Control Center стали простішими у використанні та реалізують найцікавіші нові функції. З HyperOS APP Updater ми можемо завантажити останню версію кожної програми та безпечно її встановити.

Як завантажити HyperOS APP Updater на свій Xiaomi

HyperOS APP Updater є досить безпечною програмою, тому вона доступна в Google Play. Після завантаження просто перейдіть до розділу «Програми», щоб перевірити, чи встановлено найновішу версію чи можна завантажити нову.

Варто пам’ятати, що деякі з нових програм HyperOS можуть містити помилки, оскільки багато з них все ще знаходяться на стадії розробки. Якщо ви хочете повернутися до попередньої версії, вам просто потрібно перейти в «Налаштування» – «Програми» – «Керувати програмами» та знайти встановлену програму, яка має помилки, а потім просто натиснути «Видалити оновлення».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: