ГоловнаБанкінгПриватБанк став партнером Apple із запуску Tap to Pay в Україні

ПриватБанк став партнером Apple із запуску Tap to Pay в Україні

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Apple розширила географію присутності Tap to Pay. За допомогою цього сервісу можна без зусиль перетворити на платіжний термінал звичайний смартфон. Відтепер Tap to Pay зможуть користуватися українські підприємці.

Подробиці

Спочатку сервіс був доступний виключно в США. У 2023 році Apple запустила його в таких країнах, як Велика Британія, Нідерланди, Бразилія, Тайвань і Австралія. Таким чином, Україна стала сьомою за рахунком державою світу, жителі якої можуть користуватися перевагами Tap to Pay.

У США платіжний сервіс дебютував у лютому минулого року. З його допомогою сумісні iPhone приймають безконтактні платежі від покупців через Apple Pay. Для цього достатньо доторкнутися до смартфона продавця карткою або мобільним пристроєм з NFC-чипом. Як і у випадку зі звичайним POS-терміналом, кошти з карткового рахунку покупця будуть списані автоматично.

В Україні запуск Tap to Pay став можливий завдяки співпраці північноамериканської корпорації з ПриватБанком. Для використання сервісу потрібен iPhone XS або більш сучасна модель смартфона.

Головні новини: