ГоловнаТехноYouTube оголосив війну блокувальникам реклами

YouTube оголосив війну блокувальникам реклами

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

“Ютуб” оголосив про запуск глобальних зусиль з протидії блокувальникам реклами.

Подробиці

Реклама дратує багатьох, але вона є важливим джерелом доходу для майданчика, підтримуючи творців контенту і забезпечуючи безкоштовний доступ до відеоматеріалів. У відповідь на використання програм-блокувальників потоковий сервіс активізував заходи щодо запобігання цій практиці.

Придушення блокіраторів реклами стартувало на початку цього року з проведення невеликого експерименту, який виявився успішним. Це спонукало платформу впроваджувати аналогічні рішення по всій планеті.

Зазначається, що інструментарій сервісу виявляє факти використання блокувальника реклами. Після цього користувачам, які вдаються до цієї практики, надходить повідомлення, яке попереджає про неприпустимість застосування сторонніх інструментів і загрожує припиненням доступу до контенту в разі повторного використання блокувальника.

Для позбавлення від реклами платформа пропонує користуватися платною опцією YouTube Premium.

1 коментар

  1. А чому Ютуб вважає, що має право нав’язуватимені те, що ВІН вважає за потрібне і вирішувати за мене, що я маю дивитися? Я з ваших доходів нічого не маю, то чому я маю погоджуватися з вашим прагненням заробляти за моєї участі бе моєї згоди?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: