ГоловнаТехноУ "Дії" з'явиться сервіс "еБронювання" для отримання відстрочки від призову

У “Дії” з’явиться сервіс “еБронювання” для отримання відстрочки від призову

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Мінекономіки анонсувало запуск електронної системи бронювання фахівців на базі “Дії”. За даними Forbes, вона стане доступна користувачам до кінця року.

Подробиці

За словами правового експерта Дмитра Зінченка з “Дія.City”, технічна частина системи була розроблена фахівцями Мінцифри. За організаційну частину відповідає Мінекономіки. Усе впирається в постанову Кабміну про регулювання взаємодії системи з ПФУ, ДПС, органами влади та бізнесом. Мінекономіки вже встигло підготувати проєкт документа. Запуск “еБронування” дасть змогу істотно прискорити затвердження списків українських громадян, звільнених від мобілізації.

Завдяки запуску нового сервісу роботодавці бачитимуть кількість доступних для бронювання найманих працівників. Дані будуть довантажуватися з реєстрів центральних органів влади, Генштабу ЗСУ та Міноборони. Через “еБронування” можна буде перевірити будь-якого працівника на предмет наявності військової спеціальності, права на бронювання та виконання обов’язку щодо оновлення даних у ТЦК. У разі відповідності працівника встановленим законом вимогам його можна буде забронювати на строк до шести місяців.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: