ГоловнаТехноЯкий iPhone вибрати цього і наступного року

Який iPhone вибрати цього і наступного року

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Вихід серії iPhone 15 спровокував зміни на ринку “яблучних” пристроїв. Нижче наведено думки експертів щодо вибору оптимальної моделі смартфона Apple для новачків і “просунутих” споживачів, які мають досвід експлуатації пристроїв американського техногіганта.

Подробиці

Якщо ви тільки починаєте розбиратися в світі iPhone і хочете спробувати його, але при цьому не бажаєте витрачати занадто багато грошей, оптимальним варіантом буде iPhone 11. Ця модель надає актуальний дизайн, більший дисплей, більш високу автономність та функцію Face ID. Незважаючи на те, що цей телефон 2019 року випуску, він все ще широко представлений в магазинах і може бути знайдений за доступною ціною.

Альтернативні варіанти долучення до «яблучних» девайсів – iPhone 13 mini або iPhone 14. Перша з моделей надає компактні розміри, актуальні можливості та яскравий екран. Якщо ж є можливість трохи збільшити бюджет, варто звернути увагу на iPhone 14, який має більш сучасний дизайн, покращені камери та продуктивність.

Якщо у вас вже є айфон і він старший за модель iPhone 11, то оптимальним вибором буде iPhone 14 або його Pro-версія в залежності від потреб і бюджету. Всі «чотирнадцятки» надають яскраві екрани, покращену оптику та інші передові можливості.

Власникам iPhone 11 Pro Max рекомендується звернути увагу на iPhone 14 Pro Max, який пропонує більший екран із високою частотою оновлення та покращені камери.

Якщо у вас iPhone 12, то можна почекати та оновитися до iPhone 15, коли ціни стануть більш прийнятними. Для власників iPhone 12 Pro та Pro Max також варто розглянути iPhone 15 Pro та Pro Max, щоб отримати все нові можливості та покращення.

Отже, в даний момент найбільш оптимальними варіантами для вибору є iPhone 14 і його Pro-версії, особливо якщо ваш поточний смартфон вже старше трьох років.

Головні новини: