ГоловнаТехноНові телевізори BRAVIA від Sony з'явилися в Україні

Нові телевізори BRAVIA від Sony з’явилися в Україні

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

В Україні дано старт продажам нового сімейства ТВ-приймачів BRAVIA 2023 року, яке містить у собі версії A80L, X85L, X80L і X75WL. Кожен з них гарантує унікальний досвід перегляду фільмів, зручне використання додатків і доступ до захоплюючих ігор.

Подробиці

Серце кожного апарата – потужні процесори від Sony. Старші моделі використовують оновлений Cognitive Processor XR з ШІ, який дає змогу досягти винятково реалістичної картинки та кінематографічного звуку. Цей чипсет аналізує кожен елемент вмісту екрана і відтворює його так, як бачить і чує людина в реальному світі. Технологія Acoustic Surface Audio дає змогу звуку виходити прямо з екрана, створюючи враження повного занурення в події того, що відбувається.

Всі перераховані пристрої оснащені операційною системою Google TV, яка збирає і категоризує контент з підписок і додатків відповідно до вподобань користувачів.

Серія A80L вражає неймовірно глибоким чорним кольором і кінематографічним звуком завдяки процесору Cognitive Processor XR і технологіям XR OLED Contrast Pro і XR Triluminos Pro. Цей телевізор, так само як і попередня модель, підтримує формати багатоканального звуку Dolby Atmos і DTS, забезпечуючи справжній звук з ефектом занурення в те, що відбувається.

Серія X85L має високу контрастність завдяки технології X-tended Dynamic Range і системі передачі кольору Triluminos PRO. Рішення X-Motion Clarity гарантує плавні та деталізовані динамічні сцени, роблячи телевізор ідеальним для гравців, забезпечуючи плавні та чіткі рухи.

Серія X80L відтворює широкий спектр кольорів і високу яскравість завдяки потужному 4К-процесору HDR X1 і технології Triluminos PRO. Цей телевізор може похвалитися підтримкою форматів зображення Dolby Vision і багатоканального звуку Dolby Atmos, забезпечуючи максимально реалістичний досвід перегляду фільмів і серіалів.

Серія X75WL наближає будь-яке зображення до рівня 4K з використанням технології 4K X-Reality PRO, роблячи перегляд фільмів і передач справжнім задоволенням. Цей телевізор також оснащений передовою операційною системою Google TV і додатковими функціями, як-от еко-панель і технологія X-Protection PRO 2, що захищає телевізор від негативних впливів зовнішнього середовища на кшталт пилу та вологи.

Нова лінійка телевізорів BRAVIA 2023 року надає унікальні можливості для захопливого та реалістичного перегляду фільмів, ігор і використання застосунків, забезпечуючи при цьому видатну якість зображення та звуку.

Головні новини: