ГоловнаТехноВипущені перші навушники 1More з відкритою конструкцією

Випущені перші навушники 1More з відкритою конструкцією

Навушники Fit Open Earbuds S50 від бренду 1More стали доступні для придбання за процедурою попереднього замовлення. Покупцям гарантована двозначна знижка.

Подробиці

Гарнітура Fit Open Earbuds S50 оснащена діафрагмою DLC, драйверами PurePower і може похвалитися встановленими налаштуваннями еквалайзера від Sonarworks. Додаткове налаштування проведене звукорежисером – володарем премії “Греммі”.

Навушники 1More Fit Open Earbuds S50 стали доступні для купівлі за процедурою попереднього замовлення

Fit Open Earbuds S50 є першими навушниками від 1More, що прийняли відкриту конструкцію. Форм-фактор з відкритими вухами – це дизайн, що швидко розвивається та дуже привабливий для спортсменів і любителів активного способу життя. Розробники не уточнюють, чи використовуються в S50 звукопроводи або повітряна кондукція, але згадують про спрямовану у вухо носія звукову петлю.

У гарнітурі відсутня активна система шумозаглушення QuietMax, проте алгоритм AI ENC використовує чотири мікрофони для забезпечення чіткості під час голосових викликів. Підтримка бездротової зарядки є ще однією перевагою аксесуара. Автономність роботи сягає 38 годин. На жаль, зарядка, на відміну від навушників, не має захисту від вологи (IPX7).

Меломани можуть замовити гарнітуру Fit Open Earbuds S50 у рамках попереднього замовлення з майже 17-відсотковою знижкою за кодом SPORT20. У цьому разі аксесуар обійдеться в $120 замість $149,99. Оформити попереднє замовлення можна на Amazon або на офіційному сайті 1More.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Россия представила бикалиберную РСЗО “Возрождение” на базе системы дистанционного разминирования “Земледелие”

Глава Минобороны РФ 28.02.2024 проинспектировал воензаводы в Тульской области, где ему продемонстрировали новую РСЗО "Возрождение". По словам присутствовавших, Сергей Шойгу остался доволен увиденным. Подробности Согласно открытым...

Стали известны строки поставки восьми самолетов F-35A

Сингапур решил дозаказать восемь истребителей F-35A к уже имеющимся двенадцати F-35B. Это решение выведет ВВС города-государства на новый уровень и позволит постепенно заменить устаревшие...

Анонсирован самый мощный смартфон с уникальными функциями

Не слишком известный широкой общественности бренд Infinix (Китай) презентовал на MWC 2024 свое новое творение – геймерский смартфон GT Ultra. Спикеры разработчика позиционируют устройство...