ГоловнаТехноiPhone 15 отримають підтримку новітньої технології Qi2

iPhone 15 отримають підтримку новітньої технології Qi2

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуальні моделі iPhone підтримують MagSafe. Представлені восени поточного року мобільні пристрої додатково підтримуватимуть технологію Qi2.

Подробиці

Презентація технології Qi2 відбулася на початку року. Корпорація Apple є одним з її розробників. Смартфони з лінійки iPhone 15 підтримуватимуть аксесуари та зарядні пристрої не лише з MagSafe, а й з Qi2. Це означає, що власники гаджетів зможуть використовувати аксесуари та зарядні пристрої сторонніх виробників.

Варто зазначити, що на поточний момент на ринку відсутні пристрої з підтримкою Qi2. Відповідно до прогнозу Wireless Power Consortium перші гаджети, що підтримують новітню технологію зарядки, з’являться на ринку ближче до кінця року.

Ніщо не заважає власникам iPhone заряджати їх за допомогою сторонніх зарядних пристроїв. На відміну від MagSafe потужність зарядки в цьому випадку становитиме 7,5 Вт. У випадку з Qi2 користувачі зможуть заряджати свої смартфони на потужності 15 Вт. Неважко здогадатися, що сторонні зарядки з Qi2 обходитимуться власникам iPhone дешевше за зарядки з MagSafe. Вартість модуля MagSafe становить 16 USD. Він утричі дорожчий за модуль Qi2.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: