ГоловнаТехноВласники смартфонів Pixel хочуть змінити їх одразу після купівлі

Власники смартфонів Pixel хочуть змінити їх одразу після купівлі

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Смартфони Pixel, що виробляються компанією Google, є завсідниками різних рейтингів на кшталт “найкращий бюджетний гаджет”, “найкращий камерофон” тощо. У зв’язку з цим може скластися враження про те, що вони користуються серед споживачів високим попитом. Насправді це зовсім не так. Дані Statista Consumer Insights свідчать про те, що смартфони Pixel купують одиниці.

Детально

З оприлюдненого аналітиками Statista звіту випливає, що найбільшим попитом “гуглофони” користуються в Австралії. У цій країні вони займають 5,4-відсоткову ринкову частку. Другим за значимістю ринком для Pixel є США, а третім – Канада. У цих державах ринкова частка Pixel становить 4,6 і 4,5%.

Власники смартфонів Pixel хочуть змінити їх одразу після покупкиАналітики Statista стверджують, що для переважної більшості користувачів смартфони Pixel є “одноразовим рішенням”. Простіше кажучи, купувати мобільні пристрої виробництва Google вони більше не збираються. Дані проведеного компанією опитування свідчать про те, що 57% власників Pixel хочуть поміняти свої смартфони на пристрої інших виробників.

Головні новини: