ГоловнаТехноЕксперти пояснили різницю між дисплеями HD, FHD і 4K

Експерти пояснили різницю між дисплеями HD, FHD і 4K

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Панелі LCD і OLED застосовуються в смартфонах, лептопах, планшетах, телевізійних приймачах та іншій електроніці. Будь-який екран має роздільну здатність. Саме від неї залежить якість зображення. Що більше пікселів має панель, то чіткіше і детальніше зображення.

High Definition

Якщо в характеристиках екрана вказана абревіатура HD, то він має роздільну здатність 1 280х720p. Свого часу HD-екрани викликали на ринку справжній фурор. Зараз вони застосовуються виключно в бюджетній електроніці.

Full High Definition

Маркування FHD означає, що екран має роздільну здатність 1 920х1 080p. На ринку телевізорів FHD вважається найнижчим стандартом. Програми та фільми на цифровому ТБ транслюються саме в цій роздільній здатності. Цим, власне, і пояснюється висока популярність телевізійних приймачів з FHD-дисплеями.

UHD

Наступними за градацією йдуть UHD-панелі. Вони можуть мати роздільну здатність 3 840х2 160p або 4 096х3 112p. Пристрої з екранами UHD гарантують більшу деталізацію.
Роздільна здатність 8K UHD пропонує 7 680х4 320p. Варто зазначити, що цей стандарт для ринку відносно новий. У зв’язку з цим пристроїв з його підтримкою поки що не так вже й багато.

Роздільна здатність 4K

Під 4K слід розуміти роздільну здатність 4 096х2 160p. Перевагу цьому стандарту віддають кіновиробники. Саме тому він використовується в кінотеатрах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: