ГоловнаТехно"Дочка" Samsung презентувала 12,4-дюймову OLED-панель рулонного типу

“Дочка” Samsung презентувала 12,4-дюймову OLED-панель рулонного типу

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Бренд “Самсунг Дисплей” представив гнучкий OLED-екран Rollable Flex, здатний розгортатися від 4,9 см до 25,44 см. Місцем презентації стала виставка Display Week 2023, що проходить у Лос-Анжелесі.

Подробиці

Дисплей Rollable Flex може згортатися і розгортатися “за О-подібною віссю, подібно до сувою”, збільшуючи/зменшуючи свій розмір майже в 5,2 раза.

– Головна “родзинка” в тому, що нам вдалося перетворити незручний дисплей великого розміру на портативний форм-фактор рулонного типу, – заявили піарники компанії-виробника без уточнення характеристик.

Разом з Rollable Flex компанія Samsung Display показала ще одну цікаву панель під назвою Sensor OLED Display з опцією зчитування відбитків пальців і вимірювання кров’яного тиску без використання зовнішнього модуля.

За запевненнями розробників, новинка “може розпізнавати відбитки пальців у будь-якому місці екрана”, що є значним поліпшенням порівняно з вбудованими в дисплей сканерами TouchID, які можна побачити на більшості актуальних смартфонів.

– Sensor OLED Display зробить процес розблокування за відбитком пальця ще швидшим, – наголошується в повідомленні.

Цей продукт також здатний відстежувати кров’яний тиск, частоту серцевих скорочень і рівень стресу. Спеціальний датчик моніторить зміни в кількості вловлюваного OLED-екраном світла і відстежує динаміку скорочення/розслаблення кровоносних судин усередині пальця.

– Дисплей може запропонувати точніші показники артеріального тиску, якщо до екрана одночасно докласти два пальці обох рук, – пояснили представники “Самсунг Дисплей”, зазначивши при цьому здатність новинки не менш ефективно працювати з одним пальцем будь-якої руки.

Нова технологія може привнести в смартфони функції здоров’я, які зазвичай використовуються в смарт-годинниках, вважають експерти.

Третя представлена південнокорейцями новинка – OLED-панелі Flex In & Out з опцією складання назовні і всередину. Це рішення може усунути необхідність у невеликих накладних дисплеях, підвищуючи тим самим функціональність смартфонів і даючи змогу розробникам зробити корпуси телефонів ще більш тонкими.

На Display Week також будуть представлені OLED-панелі Flex Hybrid і Slidable Flex Solo. Перша з них поєднує в собі технології складання/розсування для “втискування” великої панелі в компактний форм-фактор, а друга дає змогу перетворювати 13-дюймовий планшет на 17-дюймовий.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: