ГоловнаТехноXiaomi випустить смартфон у колаборації з Disney на честь 100-річчя кіностудії

Xiaomi випустить смартфон у колаборації з Disney на честь 100-річчя кіностудії

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Напередодні китайський вендор Xiaomi оголосив про укладення з кіностудією Disney угоди про співпрацю. До її столітнього ювілею Компанія з Піднебесної випустить спеціальну версію Civi. Йтиметься про перший спільний продукт виробника електроніки та американської кіностудії. Точна дата релізу тримається партнерами в секреті.

Подробиці

Незважаючи на той факт, що деталі проекту не розкриваються, вже відомо, що в колаборації з Disney китайська компанія випустить модель Xiaomi Civi 3. Висока ймовірність того, що її дизайн буде натхненний персонажами американської кіностудії. Смартфон поставлятиметься на ринок із комплектними аксесуарами в спеціальній упаковці.

Xiaomi випустить смартфон у колаборації з Disney на честь 100-річчя кіностудіїСудячи з чуток, в якості апаратної основи в третьому поколінні Civi буде використовуватися Dimensity 8200. Новинка отримає здвоєну фронтальну камеру з 32 Мп сенсорами S5KGD2 виробництва Samsung. В основній камері буде використовуватися сенсор Sony IMX800. Ємність АКБ смартфона дорівнюватиме 4 500 мА*год (67 Вт).

Головні новини: