ГоловнаТехноІлон Маск почав цензурувати контент у Туреччині на прохання Ердогана

Ілон Маск почав цензурувати контент у Туреччині на прохання Ердогана

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Підприємець Ілон Маск, який активно проповідує свободу слова, став на захист турецької цензури, за допомогою якої Реджеп Ердоган може здобути перемогу в президентських перегонах. Twitter, який ніколи не співпрацював зі світовими урядами, під керівництвом Маска почав виконувати політичні замовлення.

Детально

За даними ArsTechnica, напередодні президентських виборів адміністрація Twitter обмежила на вимогу влади Туреччини доступ до окремих публікацій. У результаті акаунти, які критикували чинну владу, замовкли. Користувацьке співтовариство обрушилося на мільярдера з критикою. Його звинуватили в черговій відмові від “принципів свободи слова”.

Днями в акаунті Twitter, що відповідає за взаємодію з урядами, з’явилося повідомлення про те, що доступ до певного контенту в Туреччині було обмежено “у відповідь на судовий розгляд”. Власники обмежених акаунтів були про це проінформовані. Їхні публікації не бачать тільки турецькі користувачі. Юзерам з інших держав світу вони доступні.

У реплаях під публікацією відписався журналіст Метью Іглесіас з агентства Bloomberg. Він повідомив, що уряд Туреччини попросив адміністрацію соцмережі піддати цензурі своїх політичних опонентів безпосередньо перед виборами. Власник платформи Ілон Маск погодився.

На цей твіт мільярдер відреагував експресивно. Він запитав у журналіста, чи не випав з його голови мозок. У Twitter був вибір: обмежити доступ до деяких публікацій на вимогу влади або бути повністю заблокованим на території Туреччини.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: