ГоловнаТехноSamsung представила армійську версію смартфона Galaxy S23

Samsung представила армійську версію смартфона Galaxy S23

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Корпорація Samsung представила версію мобільного пристрою Galaxy S23 для військових. Разом із нею на ринку дебютувала армійська версія XCover 6 Pro. Обидва гаджети отримали шильдик Tactical Edition. Насамперед вони орієнтовані на військовослужбовців американської армії.

Подробиці

Таких смартфонів південнокорейська корпорація не випускала з травня 2020 року, коли на ринку дебютувала армійська версія Galaxy S23. Обидва нові смартфони відповідають вимогам, які пред’являються американською армією до мобільних пристроїв, а також вимогам АНБ щодо захисту конфіденційної інформації.

Samsung представила армійську версію смартфона Galaxy S23

Гаджети поставляються з попередньо встановленими мобільними апплетами ATAK і BATDOK. Перший призначений для розвідки місцевості, точного наведення на ціль, обміну даними та забезпечення навігації під час військових операцій. Другий аплет використовується для моніторингу життєвих показників пораненого в реальному часі. Додаток істотно полегшує роботу медикам. Крім цього, обидва смартфони підтримують платформу DeX, що позбавляє військовослужбовців американської армії від необхідності використання лептопа.

Що стосується технічних характеристик пристроїв, то від “цивільних” версій вони нічим не відрізняються. Смартфони поставляються виробником у комплекті зі спеціальним армійським чохлом. З його допомогою можна кріпити їх на руці або грудях.

Головні новини: