ГоловнаТехноTelly представила безкоштовний телевізійний приймач

Telly представила безкоштовний телевізійний приймач

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Компанія Telly представила безкоштовний телевізійний приймач, оснащений одразу двома екранами. Один екран використовується для виведення зображення, а інший – для демонстрації реклами.

Подробиці

Другий екран у компанії називають Smart Display. Від основного екрана він відділений саундбаром. Крім реклами, на ньому можуть відображатися різні віджети на кшталт результатів спортивних змагань, біржових котирувань, погоди тощо.

Telly представила безкоштовний телевізійний приймач

За словами Далласа Лоуренса, який обіймає в Telly посаду директора зі стратегії, якщо телевізор не використовується, то реклама демонструватиметься на обох екранах. В інтерв’ю The Verge топ-менеджер повідомив, що зараз фахівці компанії зайняті розробкою програми винагород користувачів Telly Rewards. За участь в опитуваннях вони зможуть отримати подарункові карти Starbucks, Netflix тощо.

Телевізійний приймач з 55″ екраном 4K HDR поставляється разом з TellyOS. Сторонні додатки стримінгових платформ на кшталт Netflix або Hulu вона не підтримує. У комплект поставки входить безкоштовний ТВ-стік на Android. У компанії попереджають, що безкоштовний телевізор збирає дані про канали, контент, час перегляду, пошукові запити тощо. Збір даних є обов’язковою умовою безкоштовного використання телевізора. У разі відмови від нього користувач має повернути телевізійний приймач назад або заплатити за нього 500 USD.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: