ГоловнаТехноПральна машина Eeva, яка не потребує підключення до водопроводу, дебютувала в США

Пральна машина Eeva, яка не потребує підключення до водопроводу, дебютувала в США

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

На платформі Indiegogo добігає кінця краудфандингова кампанія зі збору коштів на запуск виробництва пральної машини Eeva, якій не потрібне підключення до водопроводу. У цьому відношенні побутовий прилад повністю автономний. До завершення кампанії залишилося чотири дні. Замість запитаних розробниками Eeva 13 818 EUR бекери надали 921 924 EUR. Таким чином, сума зібраних коштів виявилася на 6 671% більшою, ніж було потрібно.

Подробиці

Незвичайна пральна машина займає 1,07х0,61 м. Незважаючи на більш ніж скромні габарити, протягом 90 хвилин вона здатна випрати і висушити 3,5 кг білизни. Побутовий агрегат повністю незалежний від водопровідної системи. Для прання достатньо залити в нього 11 літрів води. Пральну машину можна використовувати навіть у дорозі, оскільки вона здатна працювати від акумулятора.

Пральна машина Eeva, що не потребує підключення до водопроводу, дебютувала в СШАВартість Eeva для учасників краудфандингової кампанії становить 900 USD. Як було зазначено вище, до її завершення залишилося чотири дні. Слід мати на увазі, що за межі США автономна пральна машина не доставляється.

Головні новини: