ГоловнаТехноВласники iPhone 14 Pro зіткнулися зі здуттям АКБ і відшаруванням екрана

Власники iPhone 14 Pro зіткнулися зі здуттям АКБ і відшаруванням екрана

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Китайські користувачі пишуть у соцмережах про здуття акумуляторної батареї iPhone 14 Pro, яке призводить до відшарування екрана. Це відбувається при звичайному режимі експлуатації АКБ.

Подробиці

Наприкінці минулого року чоловік придбав iPhone 14 Pro. Днями батарея смартфона раптово здулася. У результаті екран мобільного пристрою відшарувався. Власник флагманського апарата зв’язувався зі службою технічної підтримки тричі. Спочатку йому пообіцяли замінити гаджет, що вийшов з ладу, проте згодом відмовили.

Власники iPhone 14 Pro зіштовхнулися зі здуттям АКБ і відшаруванням екранівЯк виявилося, зі здуттям акумуляторного блоку зіткнулися ще кілька користувачів. Вони відправили свої iPhone 14 Pro американській корпорації для заміни. Тим часом їх ніхто так і не замінив. Фахівці Apple встановили в пристрої, що вийшли з ладу, нові акумуляторні батареї, після чого повернули їх власникам. Причину здуття АКБ названо не було.

Наскільки широкого поширення набула ця проблема, поки що зрозуміло не до кінця. Жодних офіційних заяв з цього приводу від представників Apple до теперішнього часу не надійшло.

Головні новини: