ГоловнаТехноGoogle розповів, чого чекати від нової версії Android Automotive OS

Google розповів, чого чекати від нової версії Android Automotive OS

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

На Google I/O представники пошукового гіганта розповіли про основні нововведення 14-ї версії Android Automotive OS. Вони стверджують, що завдяки отриманим поліпшенням програмна платформа займе більшу частку ринку. Одним із таких поліпшень є робота з кількома дисплеями.

Подробиці

Машин, у яких встановлено кілька екранів мультимедійної системи, стає дедалі більше. У цьому немає нічого дивного, оскільки автопром не стоїть на місці. В Android Automotive OS реалізовано можливість одночасного використання кількох екранів. Простіше кажучи, програмна платформа здатна виводити на них різне зображення. Наприклад, під час відтворення відео на змонтованих у підголівниках передніх крісел сидінь дисплеях на водійському екрані можна увімкнути навігаційну систему.

Google розповіла, чого чекати від нової версії Android Automotive OS

Ще одним нововведенням є попереднє встановлення в ОС YouTube. Ним зможуть користуватися власники автомобілів з одним екраном. Розгортання нової версії програмної платформи розпочнеться протягом кількох тижнів. Першими її отримають машини Volvo і Polestar. Згідно з прогнозом Google до кінця року кількість автотранспортних засобів з Android Automotive OS збільшиться вдвічі. Це стане можливим за рахунок початку використання ОС автовиробниками Honda, Renault і Chevrolet.

Головні новини: