ГоловнаТехноОдин з основних конкурентів Xiaomi залишає європейський ринок

Один з основних конкурентів Xiaomi залишає європейський ринок

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Чутки про те, що китайський вендор Oppo планує згорнути діяльність на ринку ЄС, ходять досить давно. Нібито разом із ним європейський ринок має покинути бренд OnePlus. Представник OnePlus цю інформацію спростував. В Oppo вчинили аналогічним чином, однак оприлюднене спростування було не дуже переконливим.

Деталі

Журналісти Frandroid поговорили зі співробітниками французького представництва Oppo. Вони повідомили, що на відхід компанії з Європи вказують кілька факторів. По-перше, термін дії контракту на дистрибуцію смартфонів з Atmospheres закінчується 30 червня. До теперішнього часу китайський бренд його не пролонгував. По-друге, компанія відмовилася виводити на ринок Франції лінійки Reno 8 і Find X. Модель Find N2 Flip французьким споживачам доступна тільки в інтернет-магазинах, хоча спочатку планувалося, що вона буде продаватися в традиційному роздробі. По-третє, співробітникам фірмових магазинів надійшло розпорядження про демонтаж рекламних стендів. Від ведення у Франції рекламної діяльності китайський бренд відмовився ще раніше.

Співробітники зрозуміли, що компанія Oppo йде з ЄС, оскільки їх перестали знайомити з новими продуктами. Раніше їй довелося згорнути діяльність у Німеччині через програний компанії Nokia патентний розгляд.

Головні новини: